ČLANKI

Olimpiji na Žaku ni uspelo prekiniti niza brez zmage

V soboto so igralci Olimpije v Šiški odigrali še zadnji mestni derbi na Žaku pred njegovo obnovo. Zmajem tudi tokrat ni uspelo prekiniti dolgega niza tekem, ko nam na Žaku ni uspelo priti do zmage, kar potrjuje, da je Žak za Olimpijo preprosto zaklet. Olimpija je do zadetko prišla v 45 minuti ko je po predložku Elšnik odložil žogo, Durdov pa ni imel težkega dela. Igralci so se komaj vrnili iz veseljačenja, ko so takoj, po 1 minuti prejeli zadetek na nivoju selekcije u-12, strelec je bil Stanković. Po koncu tekme so tako igralci kot tudi trener kazali ekstremno nejevovljo, saj jim ponovno proti Bravu ni uspelo iztržiti zmage. Žak hvala za vse, ne bomo te pogrešali :).

Read more »

V soboto s Celjem

Zmaji se bodo v soboto ob 15. uri v Stožicah pomerili sicer s prvo, a ne več tako prepričljivo ekipo Celja, ki si je v Domžalah privoščila spodrsljaj in izgubiula z 1-2. Olimpija se bo v primeru zmage tako grofom približala na le 4 točke kar pa bi bilo super izhodišče za začetek spomladanskega dela in lov na 1. mesto. VSI V STOŽICE!

Read more »

Nagradna igra

Pozor, pozor!! Na instagram profilu lahko sodelujete v nagradni igri za 3x2 vstopnic za tekmo s Celjem!

Read more »

v četrtek se gre zares!

Zasedba Zorana Zeljkoviča bo po dobro odigrani tekmi v Kopru v Četrtek gostovala pri Slovanu iz Bratislave in tako sklenila evropsko jesen. POmembno je omeniti, da bo tekma iz zornega kota nas toliko bolj zanimiva zaradi izjemne gostujoče podpore, ki jo do sedaj nismo bili vajeni.

Read more »

Uspešen debi Zeljkovića

V soboto je Olimpija v DOmžalah uspešno z rezultatonm 2:0 premagala Domžale. Pomemben podatek je to, da je zeljkovič debitiral na klopi Olimpije in zadovoljil navijače z všečno igro.

Read more »

Tekma za v pozabo

V nedeljo se je v Stožicah igrala tekma za v pozabo. Slaba, brezidejna in brezželjna igra, pika na I pa je bila še poškodba Vidovška, ki si je kot kaže izpahnil ramo. Jasno je, da je to bila zadnja ali pa je bila to ena izmed zadnjih tekem Henriquesa na klopi Olimpije.

Read more »

Bliža se dan ko se bo v Stožicah pisala zgodovina

Bližamo se četrtku, ko se bo v stožicah odigrala zgodovinska tekma Olimpije.  Zmaji se bodo pomerili z Slovanom iz Bratislave in tako odigrali prvo domačo Evropkso tekmo v moderni zgodovini kluba. Apeliramo na vse, da se najprej v ponedeljek od 19. ure dalje udeležijo baklade in druženja z igralci v centru mesta, nato pa da se v četrtek zberemo v čim-večjem številu. Vstopnice so na voljo na spletni strani Olimpije, v primeru da nimate paketa. Prav tako predlagamo, da se brezplačno včlanite v članstvo "mi smo krila zmajev" za cenejše vstopnice, posebne dogodke, popuste v shopu... Se vidimo!